Park Bahçe Bakımı

Her mevsim yaşayan renkli bahçelere sahip olmak elinizdedir. Bahçenize doğru zamanda ve doğru bilgi doğrultusunda yapılacak müdahaleler ile bu mümkündür.

Devamını OkuDevamını Oku

Güvenlik Yönetimi

İnsan topluluklarının birbirleriyle beraber yaşamaya başladıkları ilk dönemden bugüne dek en temel ihtiyaçlarından biri de kendilerini dış tehlikelerden koruma ihtiyacı olmuştur.

Devamını OkuDevamını Oku

Temizlik Yönetim

Kalabalık grupların birlikte yaşadığı mekânlarda aileler ve çocuklar için gerekli olan en temel hizmetlerden biri de temizlik hizmetleridir.

Devamını OkuDevamını Oku

Hakkımızda

Apartman ve site Yöneticiliği hizmetleri alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uzman ve eğitimli kadromuzla; doğru, hızlı ve güvenilir bir şekilde cevap vererek,bu konuda öncü olmak, site sakinlerini site ile ilgili sorunlardan uzak tutmak , verdiğimiz tüm hizmetlerde kalite standartlarımızdan ödün vermeden, bölgemizde örnek teşkil edebilecek bir şirket konumuna gelmeyi hedefliyoruz.

 • Temizlik Hizmeti
 • Park Bahçe Onarım
 • Güvenlik Hizmeti
 • Profesyonel Site Yönetimi

Vizyon Ve Misyon

Her türlü bina, apartman, site, villa, rezidans, iş merkezi, alışveriş merkezi ve sanayi si teleri için profesyonel tesis yönetimi ve seçmeli entegre hizmet verdiklerini hatırlatan Yönetim ve Profesyonel Hizmetler Genel Müdürü, Murat ÖZDİL “bir yaşam alanı başta olmak üzere; iç-dış temizliği, bina teknik hizmeti, demirbaş bakımları, elektronik ve fiili güvenlik sistemi dahil ve de daha birçok şekilde sıralayabileceğimiz bu hizmetlerin tamamının Profesyonel olarak yapılması gerektiğini savunuyor.

Hemen Teklif Al Hemen Teklif Al

Hizmetlerimiz

 • Temizlik Hizmeti
 • Park Bahçe Onarım
 • Güvenlik Hizmeti
 • Profesyonel Site Yönetimi

Tanıtım Video

Site Yönetim Haberleri

Apartman Sakinleri Dikkat!

Emekli olan ya da bir sebepten işine son verilen kapıcının kıdem tazminatı, kasasında parası bulunmayan birçok apartmanın yönetimini sıkıntıya sokarken, son dönemde bu sorunla ilgili dava sayısındaki artış dikkati çekiyor.

Yönetici Semih Hükümdar

Ortak alanı kiraya veren Apartmana Yargıtay'dan flaş karar!

Bir apartmanın sakinleri, 1968 yılında aldıkları ortak kararla; bodrum katta bulunan mimari projede apartman ortak alanı olan hizmetli odası, sığınak ve kömürlüğü birleştirip mesken olarak kiraya verdi.

Yönetici Semih Hükümdar

Ev benim kimse karışamaz dönemi bitti!

Koşu bandında kalori yakan, evlerinde evcil hayvan besleyen, mahalle aralarında ve meskenlerde düğün yapan ya da asker uğurlamalarında gürültü yapan kişilere idari para cezası uygulanacak.

Yönetici Semih Hükümdar

Ne Dediler

Sakinlerimizin Görüş ve Düşünceleri

Firma sahibi ve ekibi çok ilgili ve iş takibi yapmaktadır. Zamanında, hızlı ve kaliteli hizmet ile gönül rahatlığı ile apartmanınızı emanet edebilirsiniz.
 • Telefon No
  (212) 345-6789
 • Yenibosna Kuyumcukent A.V.M. Blogu Kat:1 No: 403
  Bahçelievler / İSTANBUL
 • Hafta İçi: 8:30-5:30
  Hafta-Sonu: 9:00-12:00
Site İçi Arama Motoru